Robisz zakupy w sieci? Czy wiesz, że możesz jednocześnie pomagać naszemu stowarzyszeniu?

Pamiętajcie, że są różne sposoby aby wspomóc nasze Stowarzyszenie nie wydając nawet złotówki ponad to co chcecie wydać w czasie najbliższych zakupów w sieci 🙂 Jak to możliwe? Zapoznaj się z poniższą instrukcją jak to zrobić! 🙂 Wystarczy, że robiąc zakupy przez internet wejdziecie do sklepów internetowych przez serwis FaniMani wybierając nasze stowarzyszenie (należy znaleźć i kliknąć na nasze logo). Dzięki Naszym zakupom przez FaniMani w ciągu ostatnich 12 miesięcy Stowarzyszenie zebrało 748,27zł. DZIĘKUJEMY!🥰🥰🥰

Robisz zakupy w sieci? Czy wiesz, że możesz jednocześnie pomagać naszemu stowarzyszeniu?
FaniMani to serwis internetowy, który daje możliwość gromadzenia dodatkowych środków koncie Naszego Stowarzyszenia. Dzięki współpracy z ponad 1000 sklepów internetowych, serwis FaniMani pozwala na przekazanie części z zysków sklepu na rzecz wybranej organizacji. Skorzystanie z FaniMani jest całkowicie bezpłatne, robiąc zakupy Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.
1. Kupujący zakłada własne konto na www.fanimani.pl i loguje się na nie.
2. Po zalogowaniu na swoim koncie Kupujący wybiera Stowarzyszenie Społeczno – Oświatowe „Żyć Godnie” w Zalutyniu jako cel, który chce wesprzeć (łatwiej znaleźć wpisując Żyć Godnie)
3. Następnie kupujący robi zakupy w wybranym sklepie internetowym, klikając logo sklepu na stronie FaniMani.
4. Po zakończonej transakcji sklep przekaże część środków ze sprzedaży na konto naszego Stowarzyszenia. (Rozliczenia ze środków wpływających z serwisu FaniMani przekazywane są na poszczególne subkonta raz na kwartał)
5. Za zakupy zapłacisz dokładnie tyle samo, ale część kwoty trafi do Naszego Stowarzyszenia 🙂

Ostatnie aktualności

Chwileczkę...